Alătură-te Echipei Noastre la MC General Construct

Construiește Viitorul cu Noi
Descoperă Oportunitățile noastre de Carieră în Inginerie și Proiectare MEP

Creează Viitorul într-un Mediu Profesional de Excepție - Descoperă Echipa Noastră de Top și Cultura Noastră de Lucru

În inima MC General Construct, inovația și excelența se întâlnesc pentru a forma un mediu profesional vibrant și dinamic. Suntem dedicați nu doar proiectării de vârf în domeniul ingineriei MEP, ci și cultivării unei echipe de specialiști de elită. Aici, fiecare membru este încurajat să-și aducă contribuția unică și să își atingă potențialul maxim. Ne străduim să fim un loc unde creativitatea și colaborarea se întâlnesc pentru a transforma visele în realitate. Așa cum spune celebrul citat, "când lucrezi printre cei mai buni, devii unul dintre ei", la MC General Construct, aspirăm să creăm un mediu în care fiecare individ să prospere și să crească împreună cu echipa noastră de excelență.

De ce să Alegi MC General Construct?

• Oportunități de Creștere Profesională

Oferim un mediu de lucru care promovează dezvoltarea personală și profesională, oferind proiecte provocatoare și acces la resurse de formare continuă.

• Cultură Organizațională Inovatoare

Ne mândrim cu o cultură de lucru stimulativă, unde creativitatea și inovația sunt încurajate și apreciate în fiecare etapă a proiectelor noastre.

• Echipă Excepțională de Profesioniști

Ai ocazia să lucrezi alături de cei mai buni specialiști în domeniul ingineriei MEP, beneficiind de mentorat și colaborare din partea unei echipe dedicate excelenței.

• Impact Real în Industrie

Prin implicarea în proiecte de anvergură și tehnologii de vârf, la MC General Construct poți să aduci contribuții semnificative în industrie și să influențezi transformările viitoare în domeniul ingineriei.

Oportunități de Carieră la MC General Construct

Candidatul ideal

- Experienta in proiectare instalatii, minim 2 ani.

- Studii superioare tehnice finalizate (de preferat Facultatea de Instalatii/Politehnica)

- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D), etc.

- Cunostinte Magicad (constituie avantaj);

- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare

- Experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati

- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate

- Limba engleza - nivel conversational

Descrierea jobului

- Stabileste solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale

- Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse

- Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor

- Intocmeste antemasuratorilor si a listelor de cantitati

- Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor

- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor

Beneficii:

- Salariu motivant

- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata

- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua

- Prime de Paște și de Crăciun

Cerinte:

- Student Universitatea Politehnica Telecomunicatii/ Instalatii, an terminal/Master sau proaspat absolvent;

- Cunostinte solide si dovedite: Autocad 2D, Microsoft Office (constituie avantaj: MagiCad, Eplan etc.);

- Limba engleza nivel mediu-avansat

- Disponibilitate de a invata soft-uri noi

Responsabilitati:

- Intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor in lucru;

- Deseneaza, redacteaza in Magicad documentatia elaborata de inginerii proiectanti instalatii

Beneficii:

- Sanse reale de promovare;

- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata;

- Prime de Paste si de Craciun

Hai să construim împreună ceva extraordinar.

Telefon:

+40 729 700 806

secretariat@mcproiect.ro

Contact Us Any Time

26 Ion Heliade Radulescu Street, 2nd Floor, 2nd District, Bucharest

Postal Code 021585

ANPC SAL
Litigii

Got An Idea? Lets Make It
Happen Today

Just Wanna Chat ? Just let Us Know When